Rozostavaná budova v nádhernom prostredí s výhľadom na vodu

215 000 €

EXKLUZÍVNE ponúkame na PREDAJ rozostavanú udovu s veľkorysým pozemkom o výmere 3246 m2 v obci Vyšná Kamenica, v nádhernom tichom prostredí s výhľadom na vodnú nádrž.   Budova v minulosti slúžila ako ubytovacie zariadenie, na budove bola začatá rekonštrukcia a prístavba nového objektu hotela, tento projekt sa však nezrealizoval. K pozemku vedie riadna asfaltová komunikácia.

IS: - kanalizácia, voda, elektrina

Zastavaná plocha objektu:   463 m2

Úžitková plocha objektu:   1290 m2

Počet nadzemných podlaží: 3

Koeficient zastavanosti:      0,34

Koeficient zelene:                0,66

Uvedený pozemok je v územnom pláne obce určený na šport a rekreáciu, je však možná zmena územného plánu aj na iné účely, budovu by bolo možné využiť a dostavať aj ako dom seniorov, sanatórium, soc.zariadenie a pod. Majiteľ bude nápomocný so zmenou územného plánu, kúpna cena v takom prípade bude uhrádzaná až v prípade úspešnej zmeny ÚP. Majiteľ má jednak projekt zamerania existujúceho objektu, a zároveň má na pozemok vypracovanú architektonickú štúdiu na výstavbu 6 rodinných domov. V takom prípade musí byť objekt odstránený, 90 % materiálu po zbúraní bude možno využiť pri výstavbe domov.   

Podľa štúdie má byť na pozemku vypracovaná vnútorná komunikácia s dostatočným počtom parkovacích miest pred domami.  

Navrhované domy sú 4 izbové s úžitkovou plochou 165 m2,  slnečnou terasou 40 m2, garážou 25m2 a státiami pre 3 motorové vozidlá. 

Dispozícia: 1.PP -  obývacia izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa a WC, technická miestnosť 

                   2.PP  -  3 x samostatná izba, hala, kúpeľňa a WC. 

K stavebnému povoleniu týchto RD má majiteľ už zabezpečené takmer všetky podklady a vyjadrenia príslušných orgánov. Na LV je na pozemku vedený aj ďalší už nejestvujúci objekt altánku, majiteľ práve zabezpečuje jeho výmaz z LV. V obci je tento zámer výstavby domov už prejednaný. 

Cena zahŕňa aj kompletný právny servis spojený s vypracovaním zmlúv, poplatky na katastri spojené s prevodom vlastníctva a overením podpisov, protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti,  prepis médií.  Všetko za Vás zabezpečíme. 

V prípade záujmu o obhliadku, resp. viac informácií kontaktujte 0903662004 – JUDr. Adriana Saxová

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Komerčná nehnuteľnosť
Obec Vyšná Kamenica
Užitková plocha 1290 m²
Plocha pozemku 3246 m²
Inžinierske siete elektrina, voda, kanalizácia
Počet nadzemných podlaží 3
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .