O nás

SAXAREAL s.r.o. - realitná kancelária JUDr. Adriany Saxovej

Tým, že pracovala v advokátskej kancelárii, pre developera a taktiež ako podnikový právnik pri vedení právneho oddelenia v mestskom podniku, ktorý mal na starosti prenájom všetkých mestských bytov aj nebytových objektov a ich spravovanie, má za sebou dlhoročnú prax spojenú s predajom a prenájmom nehnuteľností a ich výstavbou, a preto vie nájsť riešenie pre každého klienta a zrealizovať obchod tak, aby bol úspešný a zároveň pre všetky strany bezpečný.

Spojením týchto praktických skúseností ale aj vlastností, ktoré si vyžadovalo vykonávanie kolektívneho športu (basketbalu) na vrcholovej reprezentačnej úrovni, môžete u nej nájsť vysoko profesionálny a proaktívny prístup realizovaný s maximálnym nasadením v prospech klienta, v duchu fair - play. Predáva odborne, rýchle a proaktívne, ale zároveň bezpečne.

Že je tomu tak, sa môžete presvedčiť v recenziách SAXAREAL.

Pri svojej činnosti sa rozhodla spolupracovať len s ľuďmi s vysokou odbornosťou, spolupracuje s advokátkou JUDr. Zuzanou Chomovou, ktorá pre ňu zabezpečuje autorizované kúpne zmluvy, a v prípade potreby s ňou niektoré prípady konzultuje.

Pri predaji spolupracuje ešte s ďalšou realitnou maklérkou, taktiež právničkou JUDr. Ľudmilou Baštiovou, Phd.


V prípade, ak plánujete predať nehnuteľnosť, SAXAREAL Vám ponúka vysoko profesionálne služby, ktorých obsah si môžete pozrieť v sekcii SLUŽBY.


Kanceláriu SAXAREAL nájdete na adrese: Nižné Kapustníky 2, Košice (pri Areály Dávid; budova Lavacom).

Náš tím

portait
JUDr. Adriana Saxová Sprostredkovateľ predaja/prenájmu
+421 903 662 004
info@saxareal.sk
portait
JUDr. Ľudmila Baštiová, PhD. Sprostredkovateľ predaja/prenájmu
+421 911 369 329
bastiova@saxareal.sk
portait
JUDr. Zuzana Chomová Autorizovaný advokát
+421 903 461 863
chomova.zuzanaak@gmail.com