Naše služby

Profesionálne fotografie

Profesionálne fotografie

Profesionálne fotografie pomáhajú predaju, emócie rozhodujú. Človek nakupuje očami. A pri výbere svojho nového domova postupuje rovnako. Kúpa nehnuteľnosti je predovšetkým o emóciách, aspoň spočiatku. 80 % všetkých klientov je rozhodnutých ešte pred samotnou prehliadkou – na základe prezentácie ponúkanej nehnuteľnosti.

Viac Informácií
Odhad ceny nehnuteľnosti

Odhad ceny nehnuteľnosti

Predávajúci pri oceňovaní svojej nehnuteľnosti často porovnávajú inzeráty na realitných serveroch. Mnohé reklamy na internete však vyjadrujú len zbožné želanie predávajúcich, nie skutočnú trhovú cenu nehnuteľnosti. Ponuková cena sa môže líšiť o desiatky percent od skutočnej trhovej ceny. Preto sú niektoré nehnuteľnosti ponúkané mnoho mesiacov, niekedy aj rokov.

Viac Informácií
Pôdorys nehnuteľnosti

Pôdorys nehnuteľnosti

Pôdorys nehnuteľnosti je skvelým marketingovým nástrojom, nakoľko ním potencionálni záujemcovia dostávajú jasnú predstavu o rozložení izieb, umiestnení dverí a okien a celkovej rozlohe a usporiadaní nehnuteľnosti. Tieto údaje totiž z textu ani fotografií nemožno vyčítať. SAXAREAL na vypracovaní pôdorysu trvá a spracúva pre klientov vlastný pôdorys s aktuálnymi výmerami miestností. Pôdorys k profesionálnej prezentácii nehnuteľnosti jednoducho patrí, potencionálni záujemcovia ich chcú a potrebujú. Informácie o dispozičnom usporiadaní pomôžu klientovi rozhodnúť sa, či daný byt vyhovuje jeho požiadavkám na bývanie.

Viac Informácií
Homestaging, príprava na predaj

Homestaging, príprava na predaj

Homestaging je účinný nástroj, pomocou ktorého predáte svoju nehnuteľnosť rýchlejšie a za vyššiu cenu. Jeho cieľom je zatraktívniť nehnuteľnosť pre potencionálnych záujemcov. Majiteľ predávanej nehnuteľnosti sa musí vcítiť do kože kupujúceho a pokúsiť sa na celý interiér pozrieť objektívne. Niekedy je to ťažké, keď v dotyčnom byte či dome prežil veľa rokov. Realitná kancelária musí byť tým, kto so svojim klientom celú nehnuteľnosť prejde a poradí, čo treba urobiť. Často sa jedná o obyčajné maličkosti, ktoré urobia divy.

Viac Informácií
Zábery z dronu

Zábery z dronu

Dronové zábery poskytujú pohľad zhora, čo umožňuje získanie celkového prehľadu o rozlohe domu a pozemku a o polohe nehnuteľnosti. Kupujúci môže vidieť susedné budovy, prístupové cesty, blízke zariadenia alebo iné charakteristiky v okolí. Tento pohľad zhora je užitočný pre kupujúcich, ktorí chcú mať predstavu o kontexte a prostredí, v ktorom sa nehnuteľnosť nachádza. Drony tiež poskytujú nízkoúrovňový pohľad na dôležité vlastnosti a časti nehnuteľnosti, akými sú terénne úpravy, dvory, bazény, pričom zachytávajú detaily, ktoré sú pre väčšie lietadlá nedostupné. V našej fotogalérii nájdete fotografie robené z nášho vlastného dronu, ktorý často využívame v prípade výstavby novostavieb, a klientom tak poskytujeme aktuálny stav výstavby a zachytíme jeho celý priebeh. Náš profesionálny špecialista do videprehliadok zapracúva aj videozábery vyhotovené z dronu, čím poskytne klientovi emocionálne ucelený obraz o ponúkanej nehnuteľnosti.

Viac Informácií
Videoprehliadka nehnuteľnosti

Videoprehliadka nehnuteľnosti

Videoprehliadky sú u nás samozrejmosťou, je to ideálny spôsob, ako modernou formou propagovať atraktívnu nehnuteľnosť. Spolu s fotkami a pôdorysom už poskytne dostatočnú predstavu o nehnuteľnosti, dodá jej emóciu a vyzdvihne jej prednosti a osobitosti. Je to krátky film, prostredníctvom ktorého si klient môže prezrieť nielen celú nehnuteľnosť, ale aj jej okolie bez toho, aby opustil vlastný domov. Emócie predávajú, a preto videoprehliadka na profesionálnej úrovni musí byť hlavne o emóciách. Keď videoprehliadka zaujme potencionálneho záujemcu natoľko, že si už dokáže predstaviť prezentovanú nehnuteľnosť ako svoj budúci domov, splnila účel na 100%. Nie je vhodná pri propagácii každej nehnuteľnosti, dôkladne zvažujeme jej vyhotovenie, využívame ju najmä pri atraktívnych nehnuteľnostiach.

Viac Informácií
Vizualizácia

Vizualizácia

Nie každý kupujúci si vie predstaviť možnosti využitia ponúkanej nehnuteľnosti, jej atraktívnejší vzhľad alebo efektívnejšie využitie priestoru a preto často využívame službu vizualizácie, ktoré záujemcom ukážu potenciál priestoru ako by mohol po prerobení, dostavaní či zariadení vyzerať. Fotky urobia na potencionálnych záujemcov prvý dojem, ale vizualizácie určite pomáhajú predávať. Vizualizácie najčastejšie používame v dvoch prípadoch. V prvom pri starých bytoch, domoch, ktoré je potrebné rekonštruovať, alebo kde je možné zmeniť úplne dispozičné riešenie. V druhom je to pri nezariadených nehnuteľnostiach, či už novostavbách, alebo prázdnych vyprataných priestoroch, kde vytvoríme kupujúcemu niekoľko možností, ako môže priestor po zariadení vyzerať.

Viac Informácií
Právny servis

Právny servis

Každý predaj nehnuteľnosti je spojený s určitými právnymi úkonmi, o ktorých bežný človek nemusí mať úplný prehľad. Väčšina klientov si už uvedomuje, že bezpečnosť predaja nemožno podceňovať. Kvalitný právny servis je nevyhnutnou podmienkou úspešného dokončenia každej realitnej transakcie. My Vám ho ponúkame úplne bezplatne a rýchlo, a to vďaka tomu, že sprostredkovateľmi predaja/prenájmu sú u nás právnici. Naviac spolupracujeme s autorizovanou advokátkou, špecializujúcou sa na prevody nehnuteľností, ktorá sídli priamo v našich priestoroch, a tak Vám vieme zabezpečiť ňou vypracované kúpne zmluvy, advokátsku úschovu, prípadne rýchlo skonzultovať rôzne právne problémy.

Viac Informácií
Nadštandardný marketing s vlastným webom

Nadštandardný marketing s vlastným webom

Niektoré nehnuteľnosti si zaslúžia osobitnú profesionálnu prezentáciu a propagáciu, predovšetkým predaj viacerých nehnuteľností naraz (pozemkov v lokalite, bytov v dome, radová zástavba rodinných domov, nebytové priestory v administratívnej budove a pod.). Keď má takáto nehnuteľnosť vlastnú webovú stránku, upúta výrazne väčšiu pozornosť a zaujme. Takáto ponuka pôsobí oveľa exkluzívnejšie ako klasická inzercia.

Viac Informácií
Finančné služby

Finančné služby

Naši zmluvní partneri pre Vás zaistia kompletný finančný servis na dojednanie hypotekárneho úveru, úveru zo stavebného sporenia ale aj poistenie nehnuteľnosti i domácnosti, pomôžu s výberom vhodnej banky, dojednajú najvýhodnejšie podmienky a pripravia všetko potrebné na rýchle vybavenie požadovaného financovania. Naši odborníci sú dôkladne oboznámení s trhom a môžu klientom poskytnúť špecializované poradenstvo pri hľadaní najlepších finančných možností. Spolupráca s nami zvyšuje dôveru klientov a zabezpečuje, že ich komplexné potreby sú pokryté pod jednou strechou.

Viac Informácií