Novostavba 3 izbového RD KE - Krásna

240 000 €

Exkluzívne Vám ponúkame na PREDAJ novostavbu menšieho prízemného 3 – izbového RD v radovej zástavbe RD na konci sídliska nad Jazerom, resp. na začiatku Krásnej – na Bernátovskej ulici. Ide o obľúbenú lokalitu výlučne nových rodinných domov – sú tu samostatne stojace RD resp. radové zástavby rodinných domov. Výborná dostupnosť do Košíc. .  

Ide o ideálnu možnosť vymeniť finančne náročnejšie bývanie v paneláku za rodinný dom s nízkymi nákladmi, ktorý Vám poskytne aj 2 parkovacie miesta pred domom ale predovšetkým možnosť relaxu na pozemku  s terasou. 

Ide o 7 ročnú novostavbu. Dom je ideálny  pre 3 člennú rodinu, resp. pár (napríklad aj dôchodcov). Dom sa predáva so zariadením vrátane záhradného nábytku na terase. V prípade záujmu bude zariadenie vypratané. Dom je ihneď voľný. 

Domy v tejto lokalite sa predávajú výnimočne. 

 

Podlahová plocha domu - 71,36 m2.

Zastavaná plocha domu -  82,99 m2.

Pozemok – 236 m2  (záhradka 101 m2, parkovanie pred domom 55 m2 + podiel na zadnej prístupovej ceste k pozemku 16/314 z 157 m2). 

 

Výhodou je, že k pozemku je prístup z dvoch strán (aj z domu, aj zo zadného chodníka, kde sa viete dostať napr. bicyklom). Na pozemku sa nachádza aj záhradný domček (poslúži na odkladanie bicyklov, kosačky a rôzneho náradia), a tiež zapustená vírivka (intex). Možnosť dobudovania zavlažovania a taktiež záhradnej sprchy.  , 

 

Ide o ekostavbu  s vynikajúcimi tepelno izolačnými vlastnosťami. Vykurovanie je elektrické, resp. dom je možné vykúriť aj krbom na pevné palivo (v lokalite sú len niektoré domy zapojené na plyn, čo v súčasných podmienkach nie je nevýhoda), náklady na bývanie majiteľov predstavujú mesačne 130 eur (zálohy - 100 eur elektrina, 30 eur voda – majitelia mali stále preplatky). Ohrev vody – elektrický bojler zn. Tatramat s objemom 100 l. Dom je zateplený. 

 

Dispozícia – vstupná chodba, priestranná obývačka spojená s kuchyňou s výstupom na terasu, 2x izba, samostatná komora,  kúpeľňa s WC. Izby sú nepriechodné. 

 

Vybavením domu je aj: 

Kuchynská linka je na mieru so zabudovanými spotrebičmi (umývačka riadu, el.rúra, indukčná varná doska, digestor) a s barovým pultom. 

V obývačke je krb. 

Plastové okná s trojskom, v obývačke je celá stena presklená s modernými posuvnými dverami s výstupom na terasu. 

Bezpečnostné vstupné dvere. 

Sadrokartónové stropy s bodovými svietidlami. 

Vstavaná skriňa v spálni. 

Internet – antik. 

 

IS: el., voda, kanalizácia

Na Bernátovskej ulici je radová zástavba 16 domov so spokojnými majiteľmi, v lokalite je približne 60 domov s novými prístupovými asfaltovými komunikáciami.  

 

Viac informácií o tejto nehnuteľnosti Vám poskytneme telefonicky. 

 

 

 

 

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Dom
Obec Košice - Krásna
Počet izieb 3
Počet nadzemných podlaží 1
Garážové státie Áno
Terasa Áno