Vizualizácia

Nie každý kupujúci si vie predstaviť možnosti využitia ponúkanej nehnuteľnosti, jej atraktívnejší vzhľad alebo efektívnejšie využitie priestoru a preto často využívame službu vizualizácie, ktoré záujemcom ukážu potenciál priestoru ako by mohol po prerobení, dostavaní či zariadení vyzerať. Fotky urobia na potencionálnych záujemcov prvý dojem, ale vizualizácie určite pomáhajú predávať.

Vizualizácie najčastejšie používame v dvoch prípadoch. V prvom pri starých bytoch, domoch, ktoré je potrebné rekonštruovať, alebo kde je možné zmeniť úplne dispozičné riešenie. V druhom je to pri nezariadených nehnuteľnostiach, či už novostavbách, alebo prázdnych vyprataných priestoroch, kde vytvoríme kupujúcemu niekoľko možností, ako môže priestor po zariadení vyzerať.

Základom dobrej vizualizácie je presný pôdorys s reálnymi rozmermi, proporciami a rozložením miestností. Preto pred začiatkom si ponúkanú nehnuteľnosť musíme riadne premerať. Keď máme hotový pôdorys a základné rozloženie dverí, okien a otvorov, môžeme začať zariaďovať jednotlivé izby základnými kusmi nábytku ako posteľ, skriňa, komoda, sedačka, stôl, kuchynská linka, vaňa, WC a pod.

Vytváranie vizualizácií je veľkým prínosom. Je za tým však vždy veľa času a práce, preto vizualizácia nie je vhodná v prípade, ak má ísť o rýchly predaj nehnuteľnosti.

Naši klienti veľmi oceňujú služby vizualizácie, a to nielen u predávajúcich, ale aj u kupujúcich, ktorých svojimi nápadmi a možnosťami veľmi inšpirujeme a neraz pretavia vizualizáciu do reality, čo poteší vždy najviac.

Vďaka vizualizácii na sám podarilo rýchlejšie predať nehnuteľnosti a kupujúci mali lepšiu predstavu o svojom budúcom bývaní.

Pokiaľ máte záujem o predaj Vašej nehnuteľnosti aj s vyhotovením vizualizácie alebo potrebujete inak poradiť s predajom Vašej nehnuteľnosti, kontaktujte nás.

Vizualizácia
Mám záujem Kontaktujte nás