Videoprehliadka nehnuteľnosti

Videoprehliadky sú u nás samozrejmosťou, je to ideálny spôsob, ako modernou formou propagovať atraktívnu nehnuteľnosť. Spolu s fotkami a pôdorysom už poskytne dostatočnú predstavu o nehnuteľnosti, dodá jej emóciu a vyzdvihne jej prednosti a osobitosti. Je to krátky film, prostredníctvom ktorého si klient môže prezrieť nielen celú nehnuteľnosť, ale aj jej okolie bez toho, aby opustil vlastný domov. Emócie predávajú, a preto videoprehliadka na profesionálnej úrovni musí byť hlavne o emóciách. Keď videoprehliadka zaujme potencionálneho záujemcu natoľko, že si už dokáže predstaviť prezentovanú nehnuteľnosť ako svoj budúci domov, splnila účel na 100%. Nie je vhodná pri propagácii každej nehnuteľnosti, dôkladne zvažujeme jej vyhotovenie, využívame ju najmä pri atraktívnych nehnuteľnostiach.

Aké sú hlavné výhody videoprehliadky?

Šetrí čas vynaložený na prehliadky. Vďaka kvalitnej videoprehliadke má klient predstavu o tom, ako nehnuteľnosť skutočne vyzerá, ešte skôr, než ju osobne navštívi, a tým odpadnú zbytočné a opakované prehliadky. Na ponuku potom reagujú iba vážni záujemcovia, ktorým sa môže realitný maklér pri osobnej prehliadke intenzívnejšie venovať. Dá nehnuteľnosti punc výnimočnosti, dokáže vyzdvihnúť jej prednosti, odlíši Vašu nehnuteľnosť od ostatných, ktoré sa v jej okolí predávajú a bude priťahovať viac pozornosti a umožní zvýšiť predajné ceny. Je totiž oveľa názornejšia ako fotky alebo iba textové inzeráty. Videoprehliadka je na internete k dispozícii 24 hodín denne. Umožní lepšie pracovať s ponúkanou nehnuteľnosťou a propagovať nehnuteľnosť pomocou videa aj na Youtube a Facebooku.

Pokiaľ máte záujem o predaj Vašej nehnuteľnosti aj s videoprehliadkou alebo potrebujete inak poradiť s predajom Vašej nehnuteľnosti, kontaktujte nás.

Videoprehliadka nehnuteľnosti
Mám záujem Kontaktujte nás