Profesionálne fotografie

Profesionálne fotografie pomáhajú predaju, emócie rozhodujú. Človek nakupuje očami. A pri výbere svojho nového domova postupuje rovnako. Kúpa nehnuteľnosti je predovšetkým o emóciách, aspoň spočiatku. 80 % všetkých klientov je rozhodnutých ešte pred samotnou prehliadkou – na základe prezentácie ponúkanej nehnuteľnosti.

Fotografie sú a budú zásadnou súčasťou inzercie, aj keď v súčasnej dobe existujú aj ďalšie, zložitejšie a modernejšie spôsoby prezentácie (napr. prehliadky atď.) Keď prechádzate internetom a hľadáte nehnuteľnosť, takmer vždy ju najskôr vnímate vizuálne. Až keď vás nehnuteľnosť osloví, začnete sa zaoberať aj faktami a začítate sa do informácií. Prvý dojem robí veľa, a preto pohľad na fotografie predávanej nehnuteľnosti môže často rozhodnúť. Kvalita fotografií môže veľmi ovplyvniť úspešnosť predaja. Krásne fotky totiž priťahujú záujemcov ako magnet a zvyšujú návštevnosť inzerovanej nehnuteľnosti. Klienti potom často prídu na prehliadku s tým, že sa do fotiek danej nehnuteľnosti zamilovali, a pri osobnej návšteve plánujú, ako si svoj nový domov zariadia. Je teda zrejmé, že profesionálne fotografie nehnuteľnosti nie je dobré podceniť, pretože čas, venovaný tejto službe, sa mnohonásobne vráti.

Profesionálne fotografie

Hoci naša realitná kancelária SAXAREAL disponuje kvalitnou fototechnikou, profesionálne fotografie sú pre nás samozrejmosťou a využívame služby profesionálneho fotografa, s ktorým dlhodobo spolupracujeme. Naším cieľom je totiž poskytnúť čo najlepšie služby. Na fotografovanie je potrebné nehnuteľnosť najskôr pripraviť a dať ju do podoby, v akej kupca najlepšie osloví (pozri Homestaging). Pri samotnom fotení potom záleží na dobrom svetle, perspektíve, farbách. Výsledná fotografia musí navodiť príjemnú atmosféru a zachytiť prednosti danej nehnuteľnosti, pritom však zodpovedať skutočnosti. To je zásadná požiadavka, pretože keď sa klient príde potom na predávaný byt osobne pozrieť a zistí, že skutočnosť fotografiám nezodpovedá, je to pre neho veľkým sklamaním a kúpu si najskôr rozmyslí. Preto nie je dobré klamať klientov „upravenými“ fotkami.

Prečo je kvalita fotografií dôležitá?

Ponúkaná nehnuteľnosť vynikne medzi ostatnými už v inzercii. Väčšina potencionálnych klientov sa do nehnuteľnosti zamiluje na prvý pohľad. Získate viac záujemcov o kúpu. Predáte za vyššiu cenu a rýchlejšie.

Pokiaľ máte záujem o profesionálny predaj Vašej nehnuteľnosti alebo potrebujete poradiť inak s predajom Vašej nehnuteľnosti, kontaktujte nás.

Profesionálne fotografie
Mám záujem Kontaktujte nás