Pôdorys nehnuteľnosti

Pôdorys nehnuteľnosti je skvelým marketingovým nástrojom, nakoľko ním potencionálni záujemcovia dostávajú jasnú predstavu o rozložení izieb, umiestnení dverí a okien a celkovej rozlohe a usporiadaní nehnuteľnosti. Tieto údaje totiž z textu ani fotografií nemožno vyčítať. SAXAREAL na vypracovaní pôdorysu trvá a spracúva pre klientov vlastný pôdorys s aktuálnymi výmerami miestností. Pôdorys k profesionálnej prezentácii nehnuteľnosti jednoducho patrí, potencionálni záujemcovia ich chcú a potrebujú. Informácie o dispozičnom usporiadaní pomôžu klientovi rozhodnúť sa, či daný byt vyhovuje jeho požiadavkám na bývanie.

Výhody pôdorysu.

  1. Vyššia sledovanosť ponúk
  2. Väčší záujem o prehliadky so skutočnými záujemcami
  3. Konkurenčné výhody
  4. Poskytuje záujemcom jasnú predstavu o nehnuteľnosti
  5. Zvyšuje predajnosť nehnuteľnosti.

Pôdorysy nehnuteľností sú neoddeliteľná súčasť profesionálnej prezentácie. Pre našu realitnú kanceláriu SAXAREAL je samozrejmosťou poskytnúť ku každej ponuke bytu alebo domu na predaj aj jeho pôdorys. Pokiaľ je byt prázdny, je možné vytvoriť aj individuálnu vizualizáciu, tj návrh využitia jednotlivých izieb a rozvrhnutie nábytku. Z vlastnej skúsenosti vieme, že je to ďalší nástroj, ktorý sa u klientov veľmi osvedčil. Pôdorysy uľahčujú potencionálnym záujemcom urobiť si predstavu o rozvrhnutí bytu ešte predtým, ako ho v skutočnosti navštívi. A to aj o tých parametroch nehnuteľnosti, ktoré nie sú priamo viditeľné z fotografií alebo videoprehliadky. Na osobnú návštevu potom prídu často klienti už takmer rozhodnutie byt kúpiť a chcú sa len uistiť o tom, že si svoj nový domov vybrali správne.

Pokiaľ máte záujem o predaj Vašej nehnuteľnosti aj s vyhotovením vlastného pôdorysu alebo potrebujete inak poradiť s predajom Vašej nehnuteľnosti, kontaktujte nás.

Pôdorys nehnuteľnosti
Mám záujem Kontaktujte nás