Nadštandardný marketing s vlastným webom

Niektoré nehnuteľnosti si zaslúžia osobitnú profesionálnu prezentáciu a propagáciu, predovšetkým predaj viacerých nehnuteľností naraz (pozemkov v lokalite, bytov v dome, radová zástavba rodinných domov, nebytové priestory v administratívnej budove a pod.). Keď má takáto nehnuteľnosť vlastnú webovú stránku, upúta výrazne väčšiu pozornosť a zaujme. Takáto ponuka pôsobí oveľa exkluzívnejšie ako klasická inzercia.

Čo všetko zahŕňa vlastná webová stránka nehnuteľnosti?

Webová stránka slúži ako profesionálna prezentácia. Vďaka nej môžeme nehnuteľnosť potencionálnym kupujúcim predstaviť oveľa komplexnejšie ako na realitných serveroch. Na webové stránky je možné umiestniť všetky potrebné informácie o nehnuteľnosti vrátane jej popisu, videoprehliadky, virtuálne prehliadky, pôdorysov, a tiež neobmedzený počet profesionálnych fotografií a mnoho ďalšieho. Súčasťou takéhoto webu môžu byť aj informácie o zaujímavých miestach v danej lokalite a rôzne podklady na stiahnutie, napr. preukaz energetickej náročnosti PENB, stanovy, technická inšpekcia atď. Všetky podstatné informácie tu sú prehľadne utriedené a Vaša nehnuteľnosť tým získa tú najlepšiu možnú propagáciu. vlastného webu nehnuteľnosti. Dodá nehnuteľnosti punc výnimočnosti. Osloví výrazne väčší počet potencionálnych klientov.

Predaj je rýchlejší a za vyššiu cenu

Vďaka webu si klient môže prezrieť ponúkanú nehnuteľnosť ešte pred samotnou návštevou a dôkladne sa s ňou zoznámiť do najmenších detailov. Dokáže sa tak ľahšie rozhodnúť, či o ňu má vážny záujem, a neplytvá časom majiteľa ani makléra.

Web nehnuteľnosti ako súčasť našich realitných služieb

Naša realitná kancelária SAXAREAL Vám vie poskytnúť vytvorenie vlastného webu. Weby nehnuteľností sú nadštandardným marketingovým nástrojom, ktorý môžeme ponúknuť aj pre Vašu nehnuteľnosť, a vďaka tomu ju predať za vyššiu cenu.

Nadštandardný marketing s vlastným webom
Mám záujem Kontaktujte nás