Záhrada s chatkou v obci Beniakovce

29 500 €

Exkluzívne ponúkame na predaj  ZÁHRADU o výmere 455 m2 s CHATKOU  v záhradkárskej lokalite priamo v obci Beniakovce, blízko zástavby rodinných domov. Záhrada sa nachádza 20 metrov od miestnej komunikácie, pri ktorej  viete zaparkovať motorové vozidlo, k záhrade je peší prístup chodníkom. Niektoré chaty v tejto lokalite sa využívajú celoročne. Chatka je 8 km od Košíc. Na pozemku sa nachádza tiež samostatne stojaci a uzamykateľný sklad náradia.


IS: Elektrina. Majiteľ necháva prenosné chemické WC v chatke. 


Obecná voda nie je, len zberná nádoba 2000 l na dažďovú vodu (z ktorej po filtrácii tak ako susedia by ste vedeli získavať do chatky úžitkovú vodu). Možnosť vlastnej studne. Odpad možnosť riešiť žumpou. 


Pozemok je rovinatý a celý oplotený. 


Chatka o výmere 22 m2 je bez výraznejších závad (len strecha potrebuje náter, nezateká a fasáda úpravy v niektorých častiach), je celá oddrenážovaná, má vybudovaný nový prístrešok nad terasou (r. 2023). 


V záhrade je množstvo ovocných stromov (orech, jablone, slivky). Susedia sú bezproblémoví. V okolí je nádherná príroda v okolí Torysy. 


Pri miestnej komunikácii je možnosť parkovania motorovými vozidlami, dokonca v blízkosti cesty je práve na predaj plocha na parkovanie. Autobusová zastávka je 5 min pešej chôdze od chaty.   


Cena zahŕňa kompletný právny servis vrátane poplatkov spojených so zavkladovaním zmlúv na katastri, prepis médií, odovzdanie nehnuteľnosti. Všetko za Vás zabezpečíme. V prípade záujmu o obhliadku, resp. viac informácií kontaktujte JUDr. Adriana Saxová – 0903 662004. 

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Chata alebo Chalupa
Obec Beniakovce
Užitková plocha 22 m²
Zastavaná plocha 25 m²
Plocha pozemku 455 m²
Inžinierske siete Elektrina
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .