Veľký 3 izbový byt pri rodinných domoch, tichá lokalita, Talinská ul.

146 000 €

SAXAREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt 79 m2 + loggia 4 m, nachádzajúci sa v tichej lokalite na ul. Talinská, sídlisko nad Jazerom, na vysokom 1 poschodí. Ide o vyhľadávaný veľkorysí typ bytu. Z bytu sú zaujímavé výhľady na rodinné domy a do tichého parku s ihriskom, pri bytovom bloku nie je žiadna rušná komunikácia, vôbec nemáte pocit bývania v bytovom dome. Na chodbe sú len 4 byty. Tento byt je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, o ktorej taktiež uvažoval majiteľ, preto je celý byt úplne vyprataný od nábytku, podlahy sú bez linolea, rovné, ihneď pripravené na pokládku, kuchynská linka bola odstránená. Pôvodný stav bytu je veľmi dobrý, v prípade osadenia kuchynskej linky a podláh byt je ihneď pripravený k užívaniu, po celkovej rekonštrukcii viete získať rozlohou veľmi pekný 3 izbový byt so šatníkom. Izby sú nepriechodné, priestranné, k bytu patrí aj pivnica (2,5m2). V byte boli vymenené plastové okná. 

 

Optický internet

Orientácia – S/Juhovýchod  

 

Bytový dom je zateplený, má 2 výťahy, novú bránu, pošt.schránky, je v ňom spoločný priestor na odkladanie bicyklov, resp. kočíkov.  Bezproblémoví susedia, čistý vchod. Dobré parkovacie možnosti.  

 

Občianska vybavenosť - blízko obchodné centrá (OC Važec, Billa),  zastávka MHD, materská škola, základná škola, detské ihriská a pod. Výborne športové vyžitie v okolí – cyklochodník, jazero s vlekom i s ďalšími multifunkčnými ihriskami. Po ukončení rekonštrukcie Slaneckej cesty je z lokality dobré napojenie do centra mesta. 

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Byt
Obec Košice - Nad Jazerom
Užitková plocha 80 m²
Počet izieb 3
Balkón Áno
Poschodie 1
Pivnica Áno
Komora Áno
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .