Video

Rodinný dom vhodný na podnikanie v lukratívnej lokalite

Dohodou

Hľadáte vyvážený životný štýl s možnosťou kombinovať bývanie a podnikanie, a to v tesnej blízkosti centra mesta,? Rodinný dom, ktorý má samostatný vstup k dvom vlastným ambulanciám sa nachádza v tichej a pokojnej lokalite iba pár minút od centra mesta, čo z neho robí ideálne miesto na život a podnikanie

SAXA REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom s dvomi ambulanciami, v lukratívnej lokalite Košice - Sever, Tomášiková ulica. Trojpodlažný rodinný dom s podlahovou plochou 404,37 m2 je postavený na pozemku o výmere 400 m2, zastavaná plocha 179 m2. Do domu sa vchádza z terasy o výmere 15,59 m2, pod touto terasou je okrem garáže aj odkladací priestor o výmere13,76 m2. Ďalší odkladací priestor je v podkroví domu o výmere 24,49m2.

Rodinný dom má dva samostatné vstupy, jeden vedúci k domu a jeden k ambulanciám. Vstup do domu slúži len pre súkromné účely a vedie priamo od vstupnej brány po zastrešených schodoch do malej chodby domu. Hneď pri elegantných dverách z dubového dreva je vlastná kancelária, v ktorej si môžete pohodlne vybaviť svoje pracovné povinnosti. Na tejto chodbe je aj vlastné WC a malá kúpeľňa. Z chodby sa dostanete do krásnej jedálne. Táto veľká jedáleň je skvelým miestom pre rodinné a spoločenské stretnutia v pohodlnom a priestrannom prostredí. Hneď vedľa jedálne je kuchyňa s pôsobivou kuchynskou linkou z dubového dreva a komorou na odkladanie potravín či zaváranín. Aj keď je kuchyňa menšia, stále môže byť efektívna a praktická s dostatočným úložným priestorom a modernými spotrebičmi. Výhodou kuchynskej linky z dubového dreva s prakticky zabudovanou umývačkou riadu je nielen jej estetická hodnota ale aj trvanlivosť a odolnosť voči bežnému opotrebeniu.  Centrálnym priestorom domu, kde si môžete oddýchnuť, pozerať televíziu alebo tráviť čas s rodinou je obývačka s výstupom do zimnej záhrady. 

Po krásnych drevených schodoch sa dostanete na poschodie do oddychovej časti domu. Tu sa nachádzajú 3 samostatné izby s jedným balkónom, skladový priestor, samostatné WC a veľká kúpeľňa. Táto priestranná kúpeľňa s masážnou vaňou a dvomi umývadlami ponúka luxusnú a relaxačnú atmosféru, ktorá zabezpečuje komfort a pohodlie pre celú rodinu. Dve umývadlá v kúpeľni umožňujú pohodlnú rannú rutinu pre viac ako jednu osobu súčasne. Z tejto kúpeľne s ružovým mramorom môžete vytvoriť kúpeľňu, ktorá je nielen praktická a funkčná, ale aj luxusná a relaxačná.

Z jedálne sa však dostanete aj do garáže, technickej miestnosti a ambulancií. Veľkosť garáže a diaľkové otváranie brány umožňuje pohodlné parkovanie pre dve autá. Ambulancie majú samostatný vchod z pozemku ale do každej ambulancie sa dá dostať aj priamo z domu. Cez pozemok sa pacienti dostanú k hlavnému vchodu do ambulancií, a to priamo do čakárne, ktorá sa nachádza medzi ambulanciami. Napravo od vstupných dverí je miestnosť pre sestričky. Do tejto miestnosti sa dostanete aj po schodoch z jedálne. Cez túto miestnosť sa prechádza k lekárovi a odtiaľ do skladov, vlastného WC, sprchy, technickej miestnosti a garáže. V čakárni je WC pre pacientov a vstup do ďalšej ambulancie. Po točivých schodoch, ktoré sú v tejto ambulancii sa prechádza do dennej miestnosti pre personál s vlastnou kuchynskou linkou a jedálenským stolom. Z tejto dennej miestnosti sa dostanete späť do zimnej záhrady a zase ste doma.

Súčasťou domu je praktický exteriérový priestor, ktorý využijú najmä milovníci záhradných prác a grilovania. V tomto priestore si môžete pohodlne odkladať záhradné náradie, gril ale aj ďalšie veci, ktoré budete využívať pri úprave exteriéru. Pred ambulanciou je dostatočný priestor na vytvorenie pôvabného vonkajšieho sedenia Estetické a veľmi príjemné prostredie môžu využívať počas ordinačných hodín pacienti, ktorým to spríjemní čakanie na ošetrenie ale zároveň to bude ideálne prostredie na rodinné grilovačky, kávičky s priateľmi alebo romantické sedenie pod hviezdami.

Dom bol skolaudovaný v r. 1980, prešiel kompletnou obnovou v r. 2017, má novú strechu a je zateplený. Napojený je na všetky inžinierske siete, má drevené okná, interiérové dvere a zárubne, krásne drevené schody. Ambulancie majú plastové okná a dvere, obklady a dlažby. Bezpečnosť Vášho domu a ambulancií posilnia kamery a zabezpečovacie zariadenie, ktoré je napojené na PCO. Okná sú chránené bezpečnostnými vonkajšími roletami, ktoré chránia Váš dom aj pred nepriaznivým počasím. Tento dom je navrhnutý s dôrazom na funkčnosť a pohodlie pre celú rodinu. Nezmeškajte príležitosť stať sa majiteľom tohto exkluzívneho bývania.

Veľkou výhodou je lokalita. Zriadenie ambulancie v blízkosti základnej školy s prístupom k zastávke MHD a obchodnému domu Beta, je ideálne umiestnenie pre poskytovanie zdravotnej starostlivosti pre deti a ich rodiny.

Pre lepšiu predstavu o dispozícii a stave tejto nehnuteľnosti si pozrite videoprehliadku skopírovaním linku: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=-Yg9c6-kkEs&feature=youtu.be do prehliadača. Ak sa Vám dom páči a radi by ste si ho pozreli osobne dohodnite si obhliadku na telefónnom čísle 0911 369 329.

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Ľudmila Baštiová, Phd.
+421 911 369 329 bastiova@saxareal.sk
Kategória Dom
Obec Košice - Sever
Užitková plocha 404 m²
Zastavaná plocha 179 m²
Plocha pozemku 400 m²
Inžinierske siete Elektrina, plyn voda, kanalizácia
Vykurovanie plynový kotol
Podlahová plocha 404 m²
Počet izieb 6
Balkón Áno
Počet nadzemných podlaží 3
Komora Áno
Garáž Áno
Terasa Áno
2x ambulancia s čakárňou, miestnosťou pre sestry, WC a skladmi
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .