Pozemok Vyšné Opátske 3000 m2 hneď vedľa RD, v blízkosti Exisport

49 900 €

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok vo Vyšnom Opátskom o výmere 3000 m2. Pozemok je v záhradkárskej lokalite, ale s dobrou dostupnosťou do mesta, v blízkosti Exisportu, resp. hneď vedľa rodinných domov pri Opatovskej ceste (ulica  v Úvoze). 

K pozemku vedie asfaltová komunikácia, posledných 10 metrov k pozemku vedie chodník (na ktorom je vhodná realizácia širšej cesty - prístupu).

 

IS na pozemku: voda, elektriny, plyn, kanalizácia. 

 

Pozemok je svahovitý, na LV vedený ako ovocný sad, ale je potrebné ho upraviť a vyklčovať, nakoľko nebol užívaný. Na pozemku nie je žiadna stavba, je oplotený iba z jednej strany, susediacej s rodinným domom.  

 

Koeficient zastavanosti –  0,1, a to jedno nadzemné podlažie s využitím podkrovia a podpivničenia. Stavbu nemožno realizovať na celom pozemku, len na jeho vrchnej polovici (viď územný plán – južná časť), možnosť zastavania je približne 150 m2. Iný prístup ako z dolnej časti k pozemku nie je. Pozemok možno rozdeliť na 2 samostatné parcely – a vystavať aj dva rekreačné objekty.  Disponujeme regulatívami Útvaru hlavného architekta Mesta Košice k možnej výstavbe.

 

V cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátanie poplatkov spojených so zavkladovaním nehnuteľnosti do katastra. Všetko za Vás zabezpečíme. V prípade záujmu o obhliadku, resp. viac informácií, kontaktujte JUDr. Adriana Saxová - 0903 662004.

 

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Pozemok
Obec Košice - Vyšné Opátske
Plocha pozemku 3000 m²
Inžinierske siete Všetky IS
Terén pozemku Svahovitý
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .