Pozemok v priemyselnom parku Haniska pri PO

42 €

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečné pozemky v priemyselnom parku Haniska – Záturecká pri Prešove, vhodné na viacúčelové podnikateľské účely, ako logistické centrum, haly, skladové, výrobné, administratívne objekty  a pod.

 Výhodou pozemkov je ich strategická poloha priamo v existujúcom priemyselnom parku, pri diaľnici, s dobrým napojením na D1 do Prešova (a zároveň s rýchlou dostupnosťou do Košíc, cca 20 min., resp. do Popradu), a vybudovaná príjazdová infraštruktúra. 

V priemyselnom parku je miestna asfaltová komunikácia (ktorá vedie pri pozemkoch) s chodníkom pre peších a zastávkami pre autobusy MHD, ktorá sa napája na D1, lokalita ponúka blízkosť ďalšej verejnej dopravy - vlakové a autobusové spojenie (2 km), medzinárodné letisko v Košiciach. 

IS na pozemku/v dosahu. 

Disponujeme potrebnými legislatívnymi povoleniami a vyjadreniami SPP, VSD, VVS, obce Haniska, NDS (vrátane vyjadrenia príslušných orgánov k vjazdom na pozemky z jestvujúcej asfaltovej komunikácie). Na pozemky bola vypracovaná objemová a architektonická štúdia s možnosťou funkčného a priestorového využitia pozemkov.  

Na predaj pozemky o celkovej výmere 55 412 m2 (prípadne aj ďalšia parcela o výmere 11.500 m2, viac info pri osobnom jednaní), sú rovinaté s ideálnymi výmerami a možnou variabilitou, najvhodnejší predaj pozemkov nasledovne:

1.     pozemok A – výmera 40.051 m2 (rozmery 48 x 407 x 133 x 410m)

2.     pozemok B – výmera 21.916 m2 (rozmery 73 x 293 x  78 x 277m) + možných 11.500 m2

3.     pozemok C – výmera 4.946 m2 (trojuholník rozmery 40 x 260 x 270m)

Developer okrem predaja pozemkov ponúka variabilitu ďalších služieb, od prípravy územia až po realizáciu objektu.  

Možnosť kúpy jednotlivých parciel. 

LOKALITA:  

Najväčšou výhodou pozemku je jeho strategická poloha, pozemok je viditeľný z oboch smerov na ceste Prešov – Košice. Nachádza sa v priemyselnej časti Záturecká v obci Haniska pri Prešove. V okolí pozemku sa nachádzajú sklady, výrobné závody, špedičné firmy, autoservisy a iné (pôsobia tu úspešné firmy s medzinárodným zameraním ako BHS-Sonthofen, Bidfood Slovakia, KUHN Slovakia,  BOSCH, SPINEA, Leyard Europe, Vedos, LIDL, BILLA, Geis SK, AUTO KELLY, sklady CTP). Infraštruktúra je už vybudovaná. 

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Pozemok
Obec Haniska pri Prešove
Plocha pozemku 55412 m²
Inžinierske siete Všetky IS
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .