Pozemok pre viac RD Vyšné Opátske, blízko prírody aj centra

605 600 €

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok vo Vyšnom Opátskom o výmere 3028 m2, vhodný na výstavbu viacerých domov, prípadne výstavbu iného zaujímavého projektu (viladomy).

Všetky IS na pozemku: voda, elektrina, plyn, kanalizácia.

K pozemku vedie riadna asfaltová komunikácia - z hornej časti od kostola Vyšné Opátske (kde je niekoľko novostavieb). K pozemku je aj peší prístup z dolnej časti od Opatovskej cesty, v blízkosti je Exisport. Pozemok ponúka spojenie blízkosti mesta a prírody, možno na ňom zrealizovať zaujímavý projekt ponúkajúci výhľad na Košice. Z pozemku je dobrá rýchla dostupnosť do centra mesta.

V hornej časti je pozemok rovinatý resp. úplne mierne svahovitý, v dolnej ale úplne malej časti je svahovitý. Pozemok je potrebné upraviť a vyklčovať, nakoľko nebol užívaný. Na pozemku je zrúcanina staršieho domu, ktorú je potrebné odstrániť, a rovnako garáž.

Koeficient zastavanosti – 0,3.

Vo fotogalérii pripájame možnosť zastavania pozemku troma viladomami s troma bytovými jednotkami.

Dohoda na cene možná, prípadne iná dohoda s majiteľom (zámena časti pozemku za výstavbu domov a pod.), viac info telefonicky.

V kúpnej cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátanie poplatkov spojených so zavkladovaním nehnuteľnosti do katastra. Všetko za Vás zabzpečíme. V prípade záujmu o obhliadku, resp. viac informácií, kontaktujte JUDr. Adriana Saxová - 0903 662004.

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Pozemok
Obec Košice - Vyšné Opátske
Plocha pozemku 3028 m²
Inžinierske siete Všetky IS
Terén pozemku Rovinatý, v časti mierne svahovitý
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .