Video

Novostavba RD TYP B - 125 m2 v ŠTANDARDE za super cenu cenu, 5 km od KE, kanalizácia

297 000 €

SAXAREAL a JUDr. Adriana Saxová Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ budúce novostavby nízkoenergetických ekologických rodinných domov (RD) s úžitkovou výmerou 125 m2 a pozemkom o výmere 4 á v obci Budimír vrámci obnoveného developerského projektu Pod zeleným dvorom. V 1. etape bude postavených 32 domov v ucelenom komplexe s komunikáciami, verejným osvetlením i kanalizáciou. Domy budú postavené v ŠTANDARDE (len bez kuch.linky a svietidiel) v 4/2025.  Dom je 4 izbový (v ponuke sú celkom 3 typy domov s úžitkovou výmerou 119 m2, 125 m2 alebo 150 m2).

 

 

 

IS: elektrina, obecný vodovod, kanalizácia, optický internet 

 

 

 

Štandard domu zahŕňa aj tepelné čerpadlo voda/vzduch s možnosťou vykurovania alebo chladenia podlahovým rozvodom, rekuperáciu, laminátovú podlahu zn. Egger, interiérové dvere so zárubňami zn. Egger dlažba a obklady -– výber z troch variant, umývadlá a sanitu Geberit, batérie Tres,  sprchový kút so sklenenou zástenou a nerezovým roštom, vaňu (možnosť zámeny za vlastnú sanitu alebo materiály) – všetko stredný, resp. vyšší štandard; ďalej HST posuvný systém terasových dverí, prístupový chodník k RD aj parkovacie miesta, oplotenie RD z 3 strán  a pod. 

 

 

 

Projekt je realizovaný  v strategickej polohe len 5 km od Košíc, s dobrým napojením na D1 do Prešova. 

 

Celá platba RD prebieha až po výstavbe – klient je maximálne chránený. 

 

 

 

LOKALITA: 

 

Lokalita s vynikajúcou dostupnosťou do Košíc (autom 3 min), autobusová zastávka je pred lokalitou. V pláne je predĺženie MHD z krematória až do lokality. V 2. etape (2027) musí byť zrealizovaná polyfunkčná budova s materskou škôlkou, potravinami a ďalšími základnými potrebami, v lokalite bude aj detské ihrisko a multifunkčné ihriská. 

 

 

V prípade záujmu o viac informácií resp. obhliadku kontaktujte JUDr. Adriana Saxová -  0903 662004.

V cene zahrnutý kompletný právny servis spojený so zavkladovaním zmlúv na katastri, odovzdanie nehnuteľnosti a taktiež prepis médií. Všetko za Vás zabezpečíme.

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Dom
Obec Budimír
Užitková plocha 125 m²
Zastavaná plocha 80 m²
Inžinierske siete elektrina, obecný vodovod, kanalizácia
Vykurovanie Tepelné čerpadlo, podlahové vykurovanie
Počet izieb 4
Počet nadzemných podlaží 2
Komora Áno
Garážové státie Áno
Terasa Áno
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .