Video

Nádherný 3 izb. byt, kompletne zariadený

159 000 €

CHM REALITY ponúka EXKLUZÍVNE na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt pražského typu - 71 m2 + loggia 6 m2, na Jaltskej ul.,sídlisko Furča. na 1/8 posch. V byte prebehla kvalitná rekonštrukcia s dobre zladenými farbami a prvkami. Byt je priestranný, má dostatok úložného priestoru – 3 veľké kvalitné vstavané skrine a kumbál na spoločnej chodbe. Predáva sa kompletne zariadený, nový majiteľ nemusí nič riešiť, stačí sa nasťahovať. Byt je voľný, ihneď k dispozícii. Tichá štvrť, pod blokom je len chodník bez prístupu áut a za ním les, z loggie je nádherný  výhľad na Košice. Výborné parkovacie možnosti. Pod bytom sú zateplené pivnice a spoločné nebytové priestory.  

 

Pri rekonštrukcii bola kompletne zmenená dispozícia bytu. Byt má nové omietky, elektroinštaláciu, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy, veľkú kúpeľňu s rohovou vaňou aj sprchovým kútom, kvalitné pancierové bezpečnostné dvere, plastové okná, priestrannú kuchyňu s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru so vstavanými spotrebičmi a samostatne stojacou chladničkou, v celom byte sú úsporné LED svietidlá. Vstavané skrine majú kvalitné vybavenie so zásuvkami, vešiakovými časťami, botníkom. Byt aj prístup do neho sú bezbariérové.  

 

Internet –  Antik

Orientácia bytu – východ/západ; loggia je orientovaná na západ 

Náklady: správca 120 Eur + médiá podľa spotreby 

 

Bytový dom je zateplený, vo vchode je 24 bytov, na každom poschodí 3 byty, nová brána, schránky, spoločná sušiareň a stolnotenisová miestnosť. Priestory na odkladanie bicyklov a kočíkov. Bezproblémoví susedia, čistý vchod. 

Kompletná občianska vybavenosť – v blízkosti materská a základná škola, obchodné centrum, zastávky MHD, detské ihrisko.... 

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Byt
Obec Košice - Dargovských Hrdinov
Užitková plocha 71 m²
Počet izieb 3
Poschodie 1
Počet nadzemných podlaží 8
Výťah Áno
Pivnica Áno
Komora Áno