Lukratívny stavebný pozemok s výhľadom na Domašu

115 €

Exkluzívne ponúkame na predaj lukratívny stavebný pozemok pri vodnej nádrži DOMAŠA, v zátoke na Dobrej o výmere 7353 m2 + príjazdová cesta o výmere 551 m2 (na predaj môže byť aj len 2/3 z tejto výmery, - 5270 m2, ktorá vznikne reálnym rozdelením tohto pozemku), v blízkosti domovského prístaviska, kde bude v blízkej dobe zrealizovaná PLÁVAJÚCA PROMENÁDA s prístavom pre vodné športy. Na Domaši bol odsúhlasený projekt s 12 typizovanými prístaviskami, ktoré budú umiestnené po celej Domaši, v ktorých bude vedieť pristáť nie len výletná loď Bohemia, ale budú slúžiť aj pre jachting a ďalšie vodné športy. 

Predávaný pozemok tak bude lukratívnym a vyhľadávaným práve pre svoju polohu v zátoke na Dobrej. Je vhodný na výstavbu objektov vhodných na šport a rekreáciu (apartánové domy, chatky, celoročne užívané chatodomy a pod.). Z pozemku je nádherný výhľad na vodnú plochu, v budúcnosti bude z neho výhľad na plávajúcu promenádu či domovské prístavisko. Pred týmto pozemkom sa už nenachádzajú žiadne stavebné objekty. K pozemku je prístup po spevnenej ceste, ktorá vedie celým pozemkom, na celej spevnenej ceste bude zrealizovaná cestná komunikácia s cyklochodníkom (z dotácií), na ktorú je už vydané právoplatné stavebné povolenie do roku 2027, obec práve realizuje výberové konanie na zhotoviteľa. 

IS: elektrina – na pozemku. V súčasnosti všetky rekreačné objekty v lokalite nemajú ani vodovodnú ani kanalizačnú prípojku (dokonca ani susediaci hotel), t.j. aktuálne je potrebné vybudovanie vlastnej studne a žumpy, ale obec má v pláne vybudovanie kanalizácie aj obecného vodovodu práve pre realizovaný projekt. 

Koeficient zastavanosti: 0,4. 

Pozemok je úplne mierne svahovitý (čo je výhodou pre možný výhľad z budúcich objektov na vodnú plochu). 

INFO k plávajúcej promenáde: 

V rámci promenády bude vytvorené prístavisko pre 96 plavidiel, plus je tam vytvorený priestor pre vyväzovanie vodných bicyklov a malých člnov. Súčasťou majú byť aj verejné osvetlenie, úžitková voda, elektrické prípojky, komfortné vstupy do vody prostredníctvom rebríkov, ale aj lavičky na ostrovoch na sledovanie športových pretekov rôzneho druhu. Vytvorí sa tu priestor nie len pre kotvenie, ale tiež pre zdieľanie plavidiel a požičiavanie lodí. 

Viac info získate stiahnutím linku: 

https://www.domasacity.sk/sk/uvod/clanok/zastupitelstvo-psk-schvalilo-klucovy-projekt-pre-domasu--nadvazuju-na-neho-desiatky-dalsich

V kúpnej cene je zahrnutý kompletný právny servis vrátanie poplatkov spojených so zavkladovaním nehnuteľnosti do katastra. Všetko za Vás zabezpečíme. V prípade záujmu o obhliadku, resp. viac informácií, kontaktujte JUDr. Adriana Saxová - 0903 662004.

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Pozemok
Obec Kvakovce
Plocha pozemku 7904 m²
Inžinierske siete Elektrina, vlastná studňa. Voda kanalizácia v riešení obce
Prístup spevnená cesta/bude sa realizovať asfaltová komunikácia
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .