Video

Novostavba RD typ A - 119 m2 v ŠTANDARDE za bezkonkurenčnú cenu, 5 km od KE

298 000 €

JUDr. Adriana Saxová - SAXAREAL exkluzívne ponúka na PREDAJ budúce novostavby nízkoenergetických ekologických rodinných domov (RD) s úžitkovou výmerou 119 m2 a pozemkami o výmere približne 514 m2 v obci Budimír vrámci obnoveného developerského projektu Pod zeleným dvorom. V 1. etape bude postavených 32 domov v ucelenom komplexe s komunikáciami, verejným osvetlením i kanalizáciou. Domy budú postavené v ŠTANDARDE (len bez kuch.linky a svietidiel) do 4/2025.  Dom je 4 izbový.


IS: elektrina, obecný vodovod, kanalizácia, optický internet. IS sa už realizuje (nulový variant pri komunikácii).


Štandard domu zahŕňa podlahové vykurovanie, tepelné čerpadlo, termostaty, rekuperácia, batérie, sanitu, HST posuvný systém terasových dverí, prístupový chodník k RD, parkovacie miesta, oplotenie RD z troch strán...Laminátová podlaha, interiérové dvere so zárubňami, dlažba a obklady -– výber z troch variant (resp. možnosť voľby vlastných materiálov). Štandard domu je vyšší (Geberit, Tres, Egger...). Možnosť realizácie krbu.


Projekt je realizovaný  v strategickej polohe len 5 km od Košíc, s dobrým napojením na D1 do Prešova. Lokalita je od D1 odhlučnená.


Platba RD prebieha až po výstavbe, platí sa len rezervačná záloha, klient je maximálne chránený. 

V ponuke viac typov domov s úžitkovou výmerou 119 m2, 125 m2 alebo 150 m2 alebo poschodové s garážou 174m2 alebo 202m2. 

LOKALITA  je s vynikajúcou dostupnosťou do Košíc (autom 3 min), autobusová zastávka je pred lokalitou. V pláne je predĺženie MHD z krematória až do lokality. V 2. etape (2027) musí byť zrealizovaná polyfunkčná budova s materskou škôlkou, potravinami a ďalšími základnými potrebami, v lokalite bude aj detské ihrisko a multifunkčné ihriská. 


 

Sprostredkovateľ predaja/prenájmu JUDr. Adriana Saxová
+421 903 662 004 info@saxareal.sk
Kategória Dom
Obec Budimír
Užitková plocha 119 m²
Zastavaná plocha 140 m²
Plocha pozemku 514 m²
Inžinierske siete elektrina, voda, kanalizácia
Vykurovanie Tepelné čerpadlo, podlahové vykurovanie
Počet izieb 4
Počet nadzemných podlaží 1
Terasa Áno
Technická miestnosť Áno
Kontaktujte nás

Mám záujem

Odoslaním tohto formuláru súhlasite so spracovaním osobných údajov .